EladóApró.hu                             
Olcsó, új és használt számítástechnika, számítógép, mobiltelefon
Itt hirdet ( elad/vesz ) »  EladoApro  »  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )

Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) - olcsó, új és használt eladó.


hirdetés


ÚJ Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) : Vásároljon a Klick Computer Webáruházban:  »  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )

Ingyenes apróhirdetések kínálata - számítástechnika apró hirdetés: keres, kínál.


Apró paraméterek

Gyártó:

Állapot:

Hirdetési paraméterek

Ad/Vesz - Kínál/Keres:
Megye:
Hirdetés állapota:


Lejárt hirdetés
5 Port Switch Gigabit metal
5 Port Switch Gigabit metal - Eladó

TP-Link TL-SG105 5port 10/100/1000Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch, Switch típus: Fixed port, Menedzselhetőség: Nem menedzselhető, Portok száma: 5, Port típusa: 1Gb Réz, Áteresztő képesség: 7 ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.03.15.
7 823 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.02.14.
Látta : 48





Lejárt hirdetés
5 port Switch 10 100 1000Mbps LAN menedzselhető asztali
5 port Switch 10 100 1000Mbps LAN menedzselhető asztali - Eladó

TP-Link TL-SG105E 5port 10/100/1000Mbps LAN menedzselhető asztali Switch, Gigabit LAN: 5 db, Smart menedzselhetőség: Igen TL-SG105E ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.03.15.
8 534 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.02.14.
Látta : 51





Lejárt hirdetés
miniGBIC modul 1000Mbps
miniGBIC modul 1000Mbps - Eladó

1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1310 nm/RX:1550 nm, egyszeres üzemmód, 10km, Típus :10/100Mbps és Gigabit Modulok TL-SM321B ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.03.15.
8 814 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.02.14.
Látta : 41





Lejárt hirdetés
Media Converter 1 GbE SFP 1000Base-T SFP modul nélkül!
Media Converter 1 GbE SFP 1000Base-T SFP modul nélkül! - Eladó

1000BASE-FX átalakítása 10/100BASE-TX-re és 1000Base-T cooper media-ra ill. vissza. Támogatott szabványok: IEEE 802.3u 10/100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-FX. multi-mode/singl ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.03.15.
8 814 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.02.14.
Látta : 48





Lejárt hirdetés
8 Port Switch Gigabit TP-Link
8 Port Switch Gigabit TP-Link - Eladó

8 portos asztali gigabites Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, műanyag burkolat, szín: fekete, TL-SG1008D ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.03.15.
9 093 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.02.14.
Látta : 55





Lejárt hirdetés
miniGBIC modul 1000Mbps
miniGBIC modul 1000Mbps - Eladó

1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1550 nm/RX:1310 nm, egyszeres üzemmód, 10km TL-SM321A ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.03.15.
10 160 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.02.14.
Látta : 45





Lejárt hirdetés
8 Port Switch Gigabit metal
8 Port Switch Gigabit metal - Eladó

8 portos, fém, gigabites Switch, 5 db 10/100/1000M RJ45 port, GMP Snooping támogatás, IEEE 802.1p QoS, Plug and Play, fém burkolat TL-SG108 ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.03.15.
11 214 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.02.14.
Látta : 44





Lejárt hirdetés
Media Converter single-mode 100Base-BX
Media Converter single-mode 100Base-BX - Eladó

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx 1310nm. 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber p ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.03.15.
12 268 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.02.14.
Látta : 43





Lejárt hirdetés
5 port Switch Switch 10 100 Cisco SF110D-05
5 port Switch Switch 10 100 Cisco SF110D-05 - Eladó

Cisco SF110D-05 5 port nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 5 db, Szín: Fekete, Külső tápegység: Igen SF110D-05-EU ...

Cisco  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.03.15.
12 687 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.02.14.
Látta : 52





Lejárt hirdetés
Media Converter Multimode 100Base-FX SC Full-D
Media Converter Multimode 100Base-FX SC Full-D - Eladó

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. Max. 2 km MM optikai linkhez, half/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! SM optikai kábellel a termékcsalád más tagjai akár 60km-ig! ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.03.15.
13 576 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.02.14.
Látta : 43





Lejárt hirdetés
Media Converter Singlemode 100Base-LX SC Fast Ethernet
Media Converter Singlemode 100Base-LX SC Fast Ethernet - Eladó

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx 1310nm 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber p ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.03.15.
14 224 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.02.14.
Látta : 47





Lejárt hirdetés
Media Converter Multimode GbE
Media Converter Multimode GbE - Eladó

1000 Mbps RJ45 – 1000 Mbps többszörös üzemmódú SC száloptika-átalakító, Full-duplex, akár 550 m, kapcsoló tápegység, keretbe szerelhető MC200CM ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.03.15.
14 846 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.02.14.
Látta : 40





Lejárt hirdetés
Powerline Adapter Nano Kit 500Mbps Max 300m TP-Link TL-PA4010
Powerline Adapter Nano Kit 500Mbps Max 300m TP-Link TL-PA4010 - Eladó

AV500 Nano Powerline Ethernet Adapter Starter Kit, Ultra Compact Size, 500Mbps Powerline Datarate, 1 Fast Ethernet port, HomePlug AV, Green Powerline, Plug and Play, Twin Pack TL-PA4010KIT ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.03.15.
16 129 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.02.14.
Látta : 44





Lejárt hirdetés
Media Converter Singlemode GbE
Media Converter Singlemode GbE - Eladó

TP-Link MC210CS single-mode 1000M fiber konverter, Támogatott szabványok: IEEE 802.3 ab/IEEE 802.3 z. Csatlakozó: 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack. Max. távolság (Cat.5):100m. Max. távolság (Single-mode ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.03.15.
16 180 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.02.14.
Látta : 43





Lejárt hirdetés
Router MikroTik hEX lite RB750r2 L4 64MB 5x FE port
Router MikroTik hEX lite RB750r2 L4 64MB 5x FE port - Eladó

850MHz QCA9531-BL3A-R CPU, PoE bemenet, Level 4 RouterOS Sebesség: 10/100Mbps, szín: fehér, RB750R2 ...

Egyéb  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.03.15.
17 704 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.02.14.
Látta : 50





Lejárt hirdetés
8 port Switch Switch 10 100 Cisco SF110D-08
8 port Switch Switch 10 100 Cisco SF110D-08 - Eladó

Cisco SF110D-08 8 port nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 8 db, Szín: Fekete SF110D-08-EU ...

Cisco  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.03.15.
18 072 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.02.14.
Látta : 45





Lejárt hirdetés
MikroTik hAP RouterBOARD 951Ui-2nD L4 64Mb 5x FE LAN router
MikroTik hAP RouterBOARD 951Ui-2nD L4 64Mb 5x FE LAN router - Eladó

MikroTik hAP RouterBOARD 951Ui-2nD L4 64Mb 5x FE LAN router, Vezeték nélküli: Igen, Vezetékes: Igen, Otthoni: Igen, Irodai: Igen, 10/100 Mbps LAN: 5 db, Szabvány: 802.11b/g/n, QoS: Igen, S ...

Egyéb  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.03.15.
18 123 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.02.14.
Látta : 46





Lejárt hirdetés
MikroTik CRS106-1C-5S 5xSFP, 1xCombo port (SFP GbE LAN) asztali Cloud Router Swi
MikroTik CRS106-1C-5S 5xSFP, 1xCombo port (SFP GbE LAN) asztali Cloud Router Swi - Eladó

MikroTik CRS106-1C-5S 5xSFP 1xCombo port (SFP/GbE LAN) asztali Cloud Router Switch, Alap LAN csatlakozók típusa: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Összes LAN port: 5 db, Gigabit LAN: 1 db, Konzo ...

Egyéb  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.03.15.
20 536 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.02.14.
Látta : 44





Lejárt hirdetés
6 Port Switch TP-LINK TL-SF1006P 6-Port 10 100Mbps Desktop PoE Switch with 4-Por
6 Port Switch TP-LINK TL-SF1006P 6-Port 10 100Mbps Desktop PoE Switch with 4-Por - Eladó

TP-Link Switch PoE TL-SF1006P, N: 5, Max. LAN sebesség: 100 Mbps, WAN: 1, Max. WAN sebesség: 100 Mbps, PoE portok száma: 4, PoE teljesítmény: 67 Watt TL-SF1006P ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.03.15.
22 035 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.02.14.
Látta : 46





Lejárt hirdetés
MikroTik RB260GSP CSS106-1G-4P-1S 5port GbE 1xGbE SFP PoE switch
MikroTik RB260GSP CSS106-1G-4P-1S 5port GbE 1xGbE SFP PoE switch - Eladó

MikroTik RB260GSP/CSS106-1G-4P-1S 5port GbE 1xGbE SFP PoE switch, Alap LAN csatlakozók típusa: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Összes LAN port: 5 db, POE portok száma: 4 db, SFP portok száma ( ...

Egyéb  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.03.15.
23 241 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.02.14.
Látta : 47









Hirdetési Csoportok
Notebook, laptop (406)
Netbook (1)
Táblagép ( tablet PC ) (4)
Navigáció, PNA (5)
Notebook ( laptop ) táska (83)
Notebook kiegészítő (39)
Notebook alkatrészek (3)
Mobil telefonok (24)
Mobil telefon tartozékok (53)
Számítógép asztali (157)
Server (16)
Laptop akku (1)
e-Book olvasó (ebook reader) (3)
Számítógépház (27)
Tápegység (42)
Alaplap (53)
Processzor (52)
Memória (287)
Vezérlő kártya ATA, SATA, IDE (5)
USB, BT, infra, Printer vezérlő (32)
Bizonságtechnika (29)
SCSI vezérlő (0)
VGA Kártya (17)
TV tuner (0)
Faxmodem (0)
Hangkártya, hangfal, fejhallgató (96)
HDD ( winchester ) (57)
HDD külső (95)
SSD (151)
NAS ( file server) (11)
CD-ROM, DVD, Blue-Ray (6)
Memória kártya (49)
PenDrive (56)
Dig.képkeret, MP3 és MP4 lejátszó (1)
Monitor (173)
Monitor, tuneres TFT (0)
Monitor tartó, alkatrész (10)
Projektor (28)
TV (2)
Szünetmentes tápegység (UPS) (126)
Mátrix nyomtató (1)
Tintasugaras nyomtató (29)
Lézernyomtató (15)
Blokknyomtató (4)
Multifunkciós nyomtató (55)
Plotter és kiegészítő (12)
Scanner (8)
WebKamera (19)
digitális fényképezőgép (0)
Nyomtató kiegészítő és alkatrész (8)
Vonalkódolvasó, adatgyűjtő olvasó (42)
Vonalkód adatgyűjtő (0)
Vonalkód nyomtató (0)
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) (75)
Digitalizáló tábla (12)
Festékszalag (12)
Toner, cartridge, TintaPatron (173)
Utángyártott tintapatron (56)
Utángyártott toner (44)
Kábel (292)
Átkapcsolók (40)
Címke (7)
Fénymásoló (2)
Irodai eszköz (43)
Pénztárgép (17)
Nyomdatechnikai eszköz, nyomdatechnikai kiegészítő,alapanyag (12)
Telefon, fax, kommunikáció (14)
Egyéb számítástechnikai és irodatachnikai termékek (22)




Számítástechnika bolt Miskolc

Laptop ( notebook) bolt, laptop szerviz. Számítástechnika üzlet és számítógép szerviz Miskolcon és a neten - Klick Computer Web-Bolt : KlickComp .hu. Informatikai rendszerek Önnek!

Akciós notebook, laptop ajánlataink

hirdetés