EladóApró.hu                             
Olcsó, új és használt számítástechnika, számítógép, mobiltelefon
Itt hirdet ( elad/vesz ) »  EladoApro  »  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  »  5 port Switch 10 100 1000Mbps LAN menedzselhető asztali - olcsó, Új Eladó - Miskolc ( Borsod-Abaúj-Zemplén )

5 port Switch 10 100 1000Mbps LAN menedzselhető asztali - olcsó, Új Eladó - Miskolc ( Borsod-Abaúj-Zemplén )



Apró paraméterek

Eladási ár 8712.- Ft
Gyártó

TP-LINK

Csoport

Hálózati eszköz ( switch, router, print server )

Állapot Új
Garancia 5 év

Hirdetés adatok

Hirdetés típusa Eladó
Város, Megye

Miskolc - Borsod-Abaúj-Zemplén

Apróhirdetést látták 21
Feladás időpontja 2024.06.28. 12:01:00
Hirdetés állapota Aktuális

Apróhirdetés fotók

EladoApro.hu apróhirdetés : 22975
TL-SG105E Fotók száma : 1
 Eladó 5 port Switch 10 100 1000Mbps LAN menedzselhető asztali - olcsó, Új Eladó - Miskolc ( Borsod-Abaúj-Zemplén ) fotó 1        

Eladó 5 port Switch 10 100 1000Mbps LAN menedzselhető asztali - olcsó, Új Eladó - Miskolc ( Borsod-Abaúj-Zemplén ) fotó

Apróhirdetés részletek

TP-Link TL-SG105E 5port 10/100/1000Mbps LAN menedzselhető asztali Switch, Gigabit LAN: 5 db, Smart menedzselhetőség: Igen TL-SG105E
KlickComp

Web-bolt vásárlás

Apróhírdető, eladó adatai

Hirdető: KlickComp ( Klick Computer )
EMail Sales@klickcomp.hu
Város / Megye Miskolc ( Borsod )
Telefon +36 46 413 347
Mobiltelefon



Ehhez hasonló hirdetések - számítástechnika ingyen apróhírdetés


Eladó :
8 Port Switch TP-LINK TL-SG108PE 8-Port Gigabit Easy Smart Switch with 4-Port Po
8 Port Switch TP-LINK TL-SG108PE 8-Port Gigabit Easy Smart Switch with 4-Port Po - Eladó

8-Port Gigabit Easy Smart Switch, LAN: 8, Max. LAN sebesség: 1000 Mbps, PoE portok száma: 4, PoE teljesítmény: 55 Watt, Menedzselhető: Igen, Rackbe szerelhető: Nem TL-SG108PE ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.07.28.
32 449 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.06.28.
Látta : 18



Eladó :
16 Port Switch TP-LINK TL-SG1218MPE JetStream 16-Port Gigabit Easy Smart PoEPlus
16 Port Switch TP-LINK TL-SG1218MPE JetStream 16-Port Gigabit Easy Smart PoEPlus - Eladó

16-Port Gigabit PoE+ Easy Smart Switch, Menedzselhető: Igen, PoE (Power over Ethernet): Igen, Rack-be szerelhető: Igen, SFP port: 2, Switch típus: Fixed port, Menedzselhetőség: Teljes, Portok szám ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.07.28.
125 438 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.06.28.
Látta : 18



Eladó :
6 Port Switch TP-LINK TL-SF1006P 6-Port 10 100Mbps Desktop PoE Switch with 4-Por
6 Port Switch TP-LINK TL-SF1006P 6-Port 10 100Mbps Desktop PoE Switch with 4-Por - Eladó

TP-Link Switch PoE TL-SF1006P, N: 5, Max. LAN sebesség: 100 Mbps, WAN: 1, Max. WAN sebesség: 100 Mbps, PoE portok száma: 4, PoE teljesítmény: 67 Watt TL-SF1006P ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.07.28.
21 514 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.06.28.
Látta : 28



Eladó :
24 port Switch 10 100 1000Mbps LAN SMART menedzselhető rack Switch
24 port Switch 10 100 1000Mbps LAN SMART menedzselhető rack Switch - Eladó

24 portos, gigabites Easy Smart Switch, 24 db 10/100/100 Mbps RJ45 port, címke alapú VLAN, QoS, IGMP Snooping TL-SG1024DE ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.07.28.
51 537 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.06.28.
Látta : 25



Eladó :
24 port Switch MikroTik CSS326-24G-2SPlusRM 1U 19" 24port GbE LAN 2x 10GbE SFPPl
24 port Switch MikroTik CSS326-24G-2SPlusRM 1U 19" 24port GbE LAN 2x 10GbE SFPPl - Eladó

MikroTik CSS326-24G-2S+RM 1U 19" 24port GbE LAN 2x 10GbE SFP+ Cloud Smart Switch, szín: fehér, CSS326-24G-2S+RM ...

Egyéb  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.07.28.
67 513 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.06.28.
Látta : 23



Eladó :
8 Port Switch TP-LINK TL-SG2008P 8-Port Gigabit Smart Switch with 4-Port PoE
8 Port Switch TP-LINK TL-SG2008P 8-Port Gigabit Smart Switch with 4-Port PoE - Eladó

TP-LINK TL-SG2008P 8-Port Gigabit Smart Switch with 4-Port PoE, Menedzselhető: Igen, PoE (Power over Ethernet): Igen, Rack-be szerelhető: Igen, SFP port: 4, Switch típus: Fixed port, Menedzselhető ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.07.28.
59 004 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.06.28.
Látta : 24



Eladó :
8 port Switch Desktop PoE
8 port Switch Desktop PoE - Eladó

8 portos, gigabites asztali PoE Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, köztük 4 db PoE port, acél burkolat TL-SG1008P ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.07.28.
20 650 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.06.28.
Látta : 26



Eladó :
Media Converter 1 GbE SFP 1000Base-T SFP modul nélkül!
Media Converter 1 GbE SFP 1000Base-T SFP modul nélkül! - Eladó

1000BASE-FX átalakítása 10/100BASE-TX-re és 1000Base-T cooper media-ra ill. vissza. Támogatott szabványok: IEEE 802.3u 10/100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-FX. multi-mode/singl ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.07.28.
9 157 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.06.28.
Látta : 23



Eladó :
Switch 10-Port Gigabit TP-LINK TL-SG1210P Desktop Switch with 8-Port PoEPlus
Switch 10-Port Gigabit TP-LINK TL-SG1210P Desktop Switch with 8-Port PoEPlus - Eladó

10-Port Gigabit Desktop Switch with 8-Port PoE+, LAN: 10, Max. LAN sebesség: 1000 Mbps, WAN: 1, Max. WAN sebesség: 1000 Mbps, PoE portok száma: 8, PoE teljesítmény: 63 Watt, Bővítő portok száma: 1 TL- ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.07.28.
46 698 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.06.28.
Látta : 23



Eladó :
Router 24port MikroTik CRS328-24P-4SPlusRM 24port GbE LAN PoE 4xSFPPlus port Rac
Router 24port MikroTik CRS328-24P-4SPlusRM 24port GbE LAN PoE 4xSFPPlus port Rac - Eladó

MikroTik Cloud Router Switch 328-24P-4S+RM, Switch típusa: Managed, Kapcsoló réteg: L2/L3, Console port: RJ-45, Rekeszbe helyezés: Igen, Külső megjelenés: 1U, Hálózati szabvány: IEEE 802.1Q, IEEE ...

Egyéb  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.07.28.
225 400 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.06.28.
Látta : 22






hirdetés