EladóApró.hu                             
Olcsó, új és használt számítástechnika, számítógép, mobiltelefon
Itt hirdet ( elad/vesz ) »  EladoApro  »  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  »  5 port Switch 10 100 1000Mbps LAN menedzselhető asztali - olcsó, Új Eladó - Miskolc ( Borsod-Abaúj-Zemplén )

5 port Switch 10 100 1000Mbps LAN menedzselhető asztali - olcsó, Új Eladó - Miskolc ( Borsod-Abaúj-Zemplén )



Apró paraméterek

Eladási ár 7925.- Ft
Gyártó

TP-LINK

Csoport

Hálózati eszköz ( switch, router, print server )

Állapot Új
Garancia

Hirdetés adatok

Hirdetés típusa Eladó
Város, Megye

Miskolc - Borsod-Abaúj-Zemplén

Apróhirdetést látták 12
Feladás időpontja 2022.01.15. 16:04:00
Hirdetés állapota Aktuális

Apróhirdetés fotók

EladoApro.hu apróhirdetés : 22975
TL-SG105E Fotók száma : 1
 Eladó 5 port Switch 10 100 1000Mbps LAN menedzselhető asztali - olcsó, Új Eladó - Miskolc ( Borsod-Abaúj-Zemplén ) fotó 1        

Eladó 5 port Switch 10 100 1000Mbps LAN menedzselhető asztali - olcsó, Új Eladó - Miskolc ( Borsod-Abaúj-Zemplén ) fotó

Apróhirdetés részletek

TP-Link TL-SG105E 5port 10/100/1000Mbps LAN menedzselhető asztali Switch, Gigabit LAN: 5 db, Smart menedzselhetőség: Igen TL-SG105E
KlickComp

Web-bolt vásárlás

Apróhírdető, eladó adatai

Hirdető: KlickComp ( Klick Computer )
EMail Sales@klickcomp.hu
Város / Megye Miskolc ( Borsod )
Telefon +36 46 413 347
Mobiltelefon



Ehhez hasonló hirdetések - számítástechnika ingyen apróhírdetés


Eladó :
Media Converter single-mode 100Base-BX
Media Converter single-mode 100Base-BX - Eladó

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx 1310nm. 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber p ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2022.02.14.
11 316 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2022.01.15.
Látta : 19



Eladó :
24 port Switch MikroTik CSS326-24G-2SPlusRM 1U 19" 24port GbE LAN 2x 10GbE SFPPl
24 port Switch MikroTik CSS326-24G-2SPlusRM 1U 19" 24port GbE LAN 2x 10GbE SFPPl - Eladó

MikroTik CSS326-24G-2S+RM 1U 19" 24port GbE LAN 2x 10GbE SFP+ Cloud Smart Switch, szín: fehér, CSS326-24G-2S+RM ...

Egyéb  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2022.02.14.
55 309 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2022.01.15.
Látta : 13



Eladó :
24 port switch rack GbE LAN nem menedzselhető Cisco SG110-24
24 port switch rack GbE LAN nem menedzselhető Cisco SG110-24 - Eladó

Cisco SG110-24 24port GbE LAN nem menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 24 db, Smart menedzselhetőség: Nem SG110-24-EU ...

Cisco  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2022.02.14.
90 818 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2022.01.15.
Látta : 12



Eladó :
8 port Switch GbE Cloud Router Switch LAN 4port SFP uplink MikroTik CRS112-8G-4S
8 port Switch GbE Cloud Router Switch LAN 4port SFP uplink MikroTik CRS112-8G-4S - Eladó

MikroTik CRS112-8G-4S-IN 8port GbE LAN 4port SFP uplink Cloud Router Switch, Kapcsoló réteg: L3, Console port: RJ-45, DC-bemeneti jackdugó: Igen, Termék színe: Fehér, Processzor: QCA8511-AL1C, Belső m ...

Egyéb  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2022.02.14.
50 419 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2022.01.15.
Látta : 20



Eladó :
Media Converter 1 GbE SFP 1000Base-T SFP modul nélkül!
Media Converter 1 GbE SFP 1000Base-T SFP modul nélkül! - Eladó

1000BASE-FX átalakítása 10/100BASE-TX-re és 1000Base-T cooper media-ra ill. vissza. Támogatott szabványok: IEEE 802.3u 10/100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-FX. multi-mode/singl ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2022.02.14.
7 887 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2022.01.15.
Látta : 14



Eladó :
MikroTik RB951Ui-2HnD L4 128Mb 5x FE LAN router
MikroTik RB951Ui-2HnD L4 128Mb 5x FE LAN router - Eladó

MikroTik RB951Ui-2HnD L4 128Mb 5x FE LAN router, Sebesség: 300Mbps, Vezeték nélküli: Igen, Vezetékes: Igen, Otthoni: Igen, Irodai: Igen, 10/100 Mbps LAN: 5 db, Szabvány: 802.11b/g/n, QoS: ...

Egyéb  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2022.02.14.
20 676 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2022.01.15.
Látta : 20



Eladó :
24 port Switch Gigabit metal
24 port Switch Gigabit metal - Eladó

Switch TP-Link TL-SG1024D 24-port Gigabit Desktop/Rachmount Switch, 24 10/100/1000M RJ45 ports, 13-inch rack-mountable steel case TL-SG1024D ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2022.02.14.
35 522 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2022.01.15.
Látta : 18



Eladó :
MikroTik CRS328-4C-20S-4SPlusRM 20xSFP port 4xSFPPlus port 4 Combo (SFP GbE LAN)
MikroTik CRS328-4C-20S-4SPlusRM 20xSFP port 4xSFPPlus port 4 Combo (SFP GbE LAN) - Eladó

800 MHz CPU, 512MB RAM, RouterOS L5 vagy SwitchOS (dual boot), 1U rackmount case, Dual PSU CRS328-4C-20S-4S+RM ...

Egyéb  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2022.02.14.
141 681 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2022.01.15.
Látta : 14



Eladó :
miniGBIC modul 1000Mbps
miniGBIC modul 1000Mbps - Eladó

1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1550 nm/RX:1310 nm, egyszeres üzemmód, 10km TL-SM321A ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2022.02.14.
6 629 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2022.01.15.
Látta : 16



Eladó :
8 Port Switch Gigabit metal
8 Port Switch Gigabit metal - Eladó

8 portos, fém, gigabites Switch, 5 db 10/100/1000M RJ45 port, GMP Snooping támogatás, IEEE 802.1p QoS, Plug and Play, fém burkolat TL-SG108 ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2022.02.14.
10 719 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2022.01.15.
Látta : 19






hirdetés