EladóApró.hu                             
Olcsó, új és használt számítástechnika, számítógép, mobiltelefon
Itt hirdet ( elad/vesz ) »  EladoApro  »  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  »  MikroTik CRS328-4C-20S-4SPlusRM 20xSFP port 4xSFPPlus port 4 Combo (SFP GbE LAN) - olcsó, Új Eladó - Miskolc ( Borsod-Abaúj-Zemplén )

MikroTik CRS328-4C-20S-4SPlusRM 20xSFP port 4xSFPPlus port 4 Combo (SFP GbE LAN) - olcsó, Új Eladó - Miskolc ( Borsod-Abaúj-Zemplén )



Apró paraméterek

Eladási ár 187185.- Ft
Gyártó

Egyéb

Csoport

Hálózati eszköz ( switch, router, print server )

Állapot Új
Garancia

Hirdetés adatok

Hirdetés típusa Eladó
Város, Megye

Miskolc - Borsod-Abaúj-Zemplén

Apróhirdetést látták 23
Feladás időpontja 2024.06.28. 12:01:00
Hirdetés állapota Aktuális

Apróhirdetés fotók

EladoApro.hu apróhirdetés : 41404
CRS328-4C-20S-4S-RM Fotók száma : 3
Kép váltásához, kérjük, vigye a cursort az egyik kis képre!
 Eladó MikroTik CRS328-4C-20S-4SPlusRM 20xSFP port 4xSFPPlus port 4 Combo (SFP GbE LAN) - olcsó, Új Eladó - Miskolc ( Borsod-Abaúj-Zemplén ) fotó 1  Eladó MikroTik CRS328-4C-20S-4SPlusRM 20xSFP port 4xSFPPlus port 4 Combo (SFP GbE LAN) - olcsó, Új Eladó - Miskolc ( Borsod-Abaúj-Zemplén ) fotó 2  Eladó MikroTik CRS328-4C-20S-4SPlusRM 20xSFP port 4xSFPPlus port 4 Combo (SFP GbE LAN) - olcsó, Új Eladó - Miskolc ( Borsod-Abaúj-Zemplén ) fotó 3    

Eladó MikroTik CRS328-4C-20S-4SPlusRM 20xSFP port 4xSFPPlus port 4 Combo (SFP GbE LAN) - olcsó, Új Eladó - Miskolc ( Borsod-Abaúj-Zemplén ) fotó

Apróhirdetés részletek

800 MHz CPU, 512MB RAM, RouterOS L5 vagy SwitchOS (dual boot), 1U rackmount case, Dual PSU CRS328-4C-20S-4S+RM
KlickComp

Web-bolt vásárlás

Apróhírdető, eladó adatai

Hirdető: KlickComp ( Klick Computer )
EMail Sales@klickcomp.hu
Város / Megye Miskolc ( Borsod )
Telefon +36 46 413 347
Mobiltelefon



Ehhez hasonló hirdetések - számítástechnika ingyen apróhírdetés


Eladó :
MikroTik CRS354-48P-4SPlus2QPlusRM 48port GbE PoE LAN 4x10G SFPPlus port 2x40G Q
MikroTik CRS354-48P-4SPlus2QPlusRM 48port GbE PoE LAN 4x10G SFPPlus port 2x40G Q - Eladó

MikroTik CRS354-48P-4S+2Q+RM 48port GbE PoE LAN 4x10G SFP+ port 2x40G QSFP+ port Cloud Router PoE Switch RouterOS L5, 1U Rackmount, 750W CRS354-48P-4S+2Q+RM ...

Egyéb  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.07.28.
401 218 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.06.28.
Látta : 23



Eladó :
8 Port 10G Multi-Gigabit TP-LINK TL-SX1008 Desktop Rackmount Switch
8 Port 10G Multi-Gigabit TP-LINK TL-SX1008 Desktop Rackmount Switch - Eladó

Szabványok: 802.3
802.3u
802.3ab
802.3x
802.1p
802.3an
802.3bz, Csatlakozás: 8× 100Mbps/1Gbps/2.5Gbps/5Gbps/10Gbps
Auto-Negotiation
Auto- ...


TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.07.28.
225 235 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.06.28.
Látta : 17



Eladó :
16 Port Switch Gigabit metal
16 Port Switch Gigabit metal - Eladó

TP-Link TL-SG1016D 16port 10/100/1000Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch, Sebessége: 10/100/1000 Mbit fém házas rack-ba szerelhető, Csatlakozó: 16 RJ45-ös UTP TL-SG1016D ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.07.28.
30 099 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.06.28.
Látta : 24



Eladó :
6 Port Switch TP-LINK TL-SF1006P 6-Port 10 100Mbps Desktop PoE Switch with 4-Por
6 Port Switch TP-LINK TL-SF1006P 6-Port 10 100Mbps Desktop PoE Switch with 4-Por - Eladó

TP-Link Switch PoE TL-SF1006P, N: 5, Max. LAN sebesség: 100 Mbps, WAN: 1, Max. WAN sebesség: 100 Mbps, PoE portok száma: 4, PoE teljesítmény: 67 Watt TL-SF1006P ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.07.28.
21 514 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.06.28.
Látta : 28



Eladó :
24 port Switch 10 100 1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T  SFP ports
24 port Switch 10 100 1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T SFP ports - Eladó

D-Link 24-port, 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports, Spanning Tree Protocol, 56 Gbps DGS-1210-28 ...

D-Link  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.07.28.
72 454 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.06.28.
Látta : 23



Eladó :
28 Port Switch 10 100 1000Mbps TP-LINK TL-SG3428MP JetStream 28-Port Gigabit L2
28 Port Switch 10 100 1000Mbps TP-LINK TL-SG3428MP JetStream 28-Port Gigabit L2 - Eladó

TP-LINK TL-SG3428MP JetStream 28-Port Gigabit L2 Managed Switch with 24-Port PoE+ TL-SG3428MP ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.07.28.
199 085 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.06.28.
Látta : 24



Eladó :
10 Port Switch TP-LINK TL-SG2210MP 10-Port Gigabit Smart Switch with 8-Port PoEP
10 Port Switch TP-LINK TL-SG2210MP 10-Port Gigabit Smart Switch with 8-Port PoEP - Eladó

10 Port Switch TP-LINK TL-SG2210MP, Menedzselhető: Igen, PoE (Power over Ethernet): Igen, Rack-be szerelhető: Igen, SFP port: 2, Switch típus: Fixed port, Menedzselhetőség: Teljes, Routing / S ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.07.28.
98 527 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.06.28.
Látta : 27



Eladó :
MikroTik RB951Ui-2HnD L4 128Mb 5x FE LAN router
MikroTik RB951Ui-2HnD L4 128Mb 5x FE LAN router - Eladó

MikroTik RB951Ui-2HnD L4 128Mb 5x FE LAN router, Sebesség: 300Mbps, Vezeték nélküli: Igen, Vezetékes: Igen, Otthoni: Igen, Irodai: Igen, 10/100 Mbps LAN: 5 db, Szabvány: 802.11b/g/n, QoS: ...

Egyéb  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.07.28.
24 028 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.06.28.
Látta : 23



Eladó :
Media Converter Singlemode 100Base-LX SC Fast Ethernet
Media Converter Singlemode 100Base-LX SC Fast Ethernet - Eladó

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx 1310nm 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber p ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.07.28.
14 783 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.06.28.
Látta : 23



Eladó :
Media Converter 100Mbps optikai UTP-SC
Media Converter 100Mbps optikai UTP-SC - Eladó

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1310nm, Rx 1550nm. 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber p ...

TP-LINK  Hálózati eszköz ( switch, router, print server )   Állapota : Új
Hirdetés lejárata : 2024.07.28.
13 386 Ft

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
2024.06.28.
Látta : 19






hirdetés